Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie


Nagłówek

Aktualności

Projekt Early Warning Europe

Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP? Widzisz w firmie pierwsze oznaki nadciągających trudności? Znalazłeś się w sytuacji kryzysowej?

Projekt "FOLM Z natury do rynku pracy"

15 maja 2019r. dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy podpisał list intencyjny deklarujący rozpoczęcie współpracy w zakresie wymiany informacji, doświadczeń oraz wszelkiej innej pomocy, która ma przełożyć się na poprawę sytuacji młodych osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat.

Discover Poland! Work with us

Jesteś polskim pracodawcą poszukującym wykwalifikowanych pracowników ? Weź udział w wirtualnych targach pracy Discover Poland ! Work with us

Jak założyć Agencję Zatrudnienia

Jak założyć Agencję Zatrudnienia? O tym w Gazecie Olsztyńskiej. Zachęcamy do przeczytania artykułu i kontaktu z naszymi pracownikami.

Komunikaty i informacje WUP 2019

Zamieszczono nowe dokumenty w dziale Komunikaty i informacje WUP

IX Ełckie Targi Pracy

Zapraszamy na IX Ełckie Targi Pracy, które odbędą się 23 maja 2019 roku ...

Informacje miesięczne - rok 2019

Zamieszczono nowe informacje o sytuacji na wojewódzkim rynku pracy

Bank Żywności w Olsztynie

Bank Żywności w Olsztynie rusza z innowacyjnym projektem mającym na celu pomoc młodym ludziom w znalezieniu pracy. Wyzwanie tym większe, że chodzi o młodzież, która pracy… nie szuka. Dlatego też metody stosowane w tym projekcie będą dalekie od standardowych.

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePuap

Od dnia 18 maja 2015 funkcja Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) realizowana będzie przez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP).

Europejski Dzień Pracy

Sieć EURES we Francji organizuje Europejski Dzień Pracy on-line pod nazwą "New destinations for French skills", który odbędzie się ...

Wyświetlanie 1 - 10 z 147 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę // ]]>