Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie


Nagłówek

Aktualności

Barometr zawodów. Kogo poszukują pracodawcy z Warmii i Mazur?

Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie opublikował kolejny już raport podsumowujący wyniki badania Barometr zawodów. O tym, czym jest to badanie rozmawiamy z Patrycją Wojciechowską-Wachułą, wojewódzkim koordynatorem badania z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie. ..

SPOTKANIA ZE STUDENTAMI w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Gościliśmy wspaniałych, młodych ludzi - studentów II roku UWM, kierunku "praca socjalna". Podczas spotkania informacyjnego mieli okazję zapoznać się ze specyfiką oferty urzędów pracy i przyjrzeć się swoim zawodowym wyborom.

Dokładają się do emerytur

Zachęcamy do zapoznania się z ciekawym artykułem dot. cudzoziemców na regionalnym rynku pracy. Wywiad z udziałem wicedyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy – Wiesława Drożdzyńskiego.

Pracodawca w pośredniaku

Zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego w Gazecie Olsztyńskiej

Nowy Płatnik - nie czekaj

Przedsiębiorco! Do Twojej dyspozycji udostępniliśmy już nową wersję programu Płatnik (wersja 10.02.002). Z tej wersji programu wszyscy użytkownicy powinni zacząć korzystać 26 stycznia 2019 r.

Praca na terenie Niemiec - wakacje 2019

Informujemy, o możliwości zatrudnienia dla studentów, pełnoletnich uczniów oraz osób poszukujących zatrudnienia na terenie Niemiec ...

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego - wolontariat

Informujemy, iż Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego prowadzi rekrutację na projekty wolontariatu europejskiego EVS ...

Podsumowanie Europejskich Dni Pracodawcy - 2018

Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie oraz Powiatowe Urzędy Pracy z województwa warmińsko-mazurskiego włączyły się w organizację Europejskich Dni Pracodawcy.

Szkolenie kadry EURES

W dniu 26.11.2018r. odbyło się szkolenie kadry EURES powiatowych urzędów pracy województwa warmińsko - mazurskiego i WUP w Olsztynie pt. „ Usługi sieci EURES realizowane przez kadrę EURES województwa warmińsko-mazurskiego ...

Kampania informacyjna #EUmovers - konkurs

Komisja Europejska zainaugurowała kampanię informacyjną, w ramach której zaprasza do udziału w konkursie dotyczącym mobilności w Europie. Nagrodą jest voucher wart 500 euro na wycieczkę!!!

Wyświetlanie 1 - 10 z 38 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę // ]]>