Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie


Nagłówek

Aktualności

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego - wolontariat

Informujemy, iż Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego prowadzi rekrutację na projekty wolontariatu europejskiego EVS ...

Podsumowanie Europejskich Dni Pracodawcy - 2018

Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie oraz Powiatowe Urzędy Pracy z województwa warmińsko-mazurskiego włączyły się w organizację Europejskich Dni Pracodawcy.

Szkolenie kadry EURES

W dniu 26.11.2018r. odbyło się szkolenie kadry EURES powiatowych urzędów pracy województwa warmińsko - mazurskiego i WUP w Olsztynie pt. „ Usługi sieci EURES realizowane przez kadrę EURES województwa warmińsko-mazurskiego ...

Kampania informacyjna #EUmovers - konkurs

Komisja Europejska zainaugurowała kampanię informacyjną, w ramach której zaprasza do udziału w konkursie dotyczącym mobilności w Europie. Nagrodą jest voucher wart 500 euro na wycieczkę!!!

Europejskie Dni Pracodawcy 2018

Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie oraz powiatowe urzędy pracy zachęcają Pracodawców do wzięcia udziału w wydarzeniach w ramach Europejskich Dni Pracodawcy 2018, w dniach od 5 do 16 listopada 2018r.

Podsumowanie Konferencji Inaugurującej Warmińko-Mazurski Tydzień Kariery 2018

Podsumowanie Konferencji Inaugurującej Warmińko-Mazurski Tydzień Kariery 2018

Warmińsko - Mazurski Tydzień Kariery 15 - 21.10.2018

W dniach 15-21 października 2018 na terenie województwa warmińsko-mazurskiego odbywać się będą wydarzenia w ramach Warmińsko – Mazurskiego Tygodnia Kariery 2018 pod hasłem przewodnim „Młode pokolenia na rynku pracy”.

Work@PL

Jesteś polskim pracodawcą poszukującym wykwalifikowanych pracowników z państw Unii Europejskiej ? Weź udział w Work@PL !

VIII Targi Pracy w Ełku

Dnia 7 czerwca 2018 r. odbyły się VIII Targi Pracy w Ełku.

VIII Ełckie Targi Pracy

Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie zaprasza na VIII Ełckie Targi Pracy , które odbędą się w dniu 7 czerwca 2018r. w Ełku

Wyświetlanie 1 - 10 z 32 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę // ]]>