Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie


Nagłówek

Aktualności

Warmińsko - Mazurski Tydzień Kariery 15 - 21.10.2018

W dniach 15-21 października 2018 na terenie województwa warmińsko-mazurskiego odbywać się będą wydarzenia w ramach Warmińsko – Mazurskiego Tygodnia Kariery 2018 pod hasłem przewodnim „Młode pokolenia na rynku pracy”.

Work@PL

Jesteś polskim pracodawcą poszukującym wykwalifikowanych pracowników z państw Unii Europejskiej ? Weź udział w Work@PL !

VIII Targi Pracy w Ełku

Dnia 7 czerwca 2018 r. odbyły się VIII Targi Pracy w Ełku.

VIII Ełckie Targi Pracy

Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie zaprasza na VIII Ełckie Targi Pracy , które odbędą się w dniu 7 czerwca 2018r. w Ełku

II Olsztyńskie Targi Pracy

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Olsztyńskich Targach Pracy, które odbędą się 11 kwietnia 2018 r. w Sali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych w Olsztynie (ul. Żołnierska 15) w godzinach 10:00 – 14:00.

Przedsiębiorco, w związku z JPK_VAT załóż Profil Zaufany już dziś!

Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś! Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

Relacja z konferencji

Relacja z konferencji pn. "10-lecie Warmińsko-Mazurskiego Paktu na Rzecz Rozwoju Poradnictwa Zawodowego - suma doświadczeń, kompetencji i możliwości"

SZKOLENIE DLA PRACOWNIKÓW POWIATOWYCH URZĘDÓW PRACY ORAZ WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W OLSZTYNIE N.T. ZMIAN DOTYCZĄCYCH ZATRUDNIENIA CUDZOZIEMCÓW

Szkolenie na temat zmian w zakresie zatrudnienia cudzoziemców,

Relacja z konferencji

Relacja z konferencji pt. Kompetencje i talenty młodych na rynku pracy

Ogólnopolski Tydzień Kariery na Warmii i Mazurach

W dniach 16-22 października 2017 roku na terenie województwa warmińsko-mazurskiego odbywać się będą wydarzenia w ramach IX edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery na Warmii i Mazurach pod hasłem: „Ja na rynku pracy: moje kompetencje i moje talenty!”.

Wyświetlanie 1 - 10 z 26 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę // ]]>