Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie


Nagłówek

Aktualności

Konferencja Techniczna „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych”

Zapraszamy przedsiębiorców z regionu Warmii i Mazur do udziału w bezpłatnej konferencji „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych”, która odbędzie się 18 września br. w Olsztynie.

Komunikaty i informacje WUP 2019

Zamieszczono nowe dokumenty w dziale Komunikaty i informacje WUP

V jubileuszowa edycja Konkursu Pracodawca Jutra

Trwa V jubileuszowa edycja Konkursu Pracodawca Jutra. Zapraszamy mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa do zaprezentowania swoich success stories z zakresu współpracy biznesu z edukacją.

Twoja pierwsza praca z EURES-em

"Twoja pierwsza praca z EURES-em" to unijny program, w którym mogą uczestniczyć osoby w wieku 18-30 poszukujące pracy w innym kraju UE, i pracodawcy, którzy szukają pracowników. Ze środków programu finansowane są m.in. kursy językowe, szkolenia i koszty podróży na rozmowy kwalifikacyjne.

II tura bezpłatnych szkoleń dla beneficjentów RPO WWiM 2014-2020

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w II turze bezpłatnych szkoleń adresowanych do beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Szkolenia organizowane w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91A

Informacje miesięczne - rok 2019

Zamieszczono nowe informacje o sytuacji na wojewódzkim rynku pracy

Śniadanie biznesowe „Cudzoziemcy na rynku pracy Warmii i Mazur”

Wojewódzki Urząd Pracy był współorganizatorem spotkania adresowanego do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w naszym województwie. Temat wydarzenia wywołał interesującą dyskusję na temat regulacji prawnych dotyczących pobytu, podejmowania pracy przez cudzoziemców, kwestii zezwoleń, oświadczeń. Pracodawcy i...

Procedura ubiegania się o wpis do KRAZ

Zmiana procedury ubiegania się o wpis do KRAZ

Konkurs "LIDER AKTYWIZACJI OSÓB MŁODYCH"

Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM ogłasza ogólnopolski konkurs na najlepsze praktyki instytucji rynku pracy „Lider aktywizacji osób młodych” edycja 2019.

Nowe miejsca opieki żłobkowej w województwie

11 lipca w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Olsztynie zostały podpisane umowy na dofinansowanie 3 projektów, których celem jest utworzenie i funkcjonowanie 84 miejsc opieki dla dzieci do lat 3. Wydarzenie zaszczycił swoją obecnością Pan Marszałek Miron Sycz.

Wyświetlanie 1 - 10 z 158 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę // ]]>